| Stitch92 a întrebat:

Buna dimineata! Aseara la Radio zu, a fost o emisiune pana la ora 22:00 in care erau difuzate melodii vechi. Emisiunea s-a incheiat cu o melodie in doua limbi (engleza, si a doua spaniola cred). Am inteles ca se numeste "she trumpet life" dar nu am gasit. Daca ma puteti ajuta...

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

E programul lui Adi Mihaila, doar o melodie e veche veche, ieri vad ca a fost N&D si vad ca a postat pe wall http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=RJAU9w9xY2M
Dap, e spaniola.

| Stitch92 explică (pentru Mădă0611):

Iti multumesc enorm de mult :*

1 răspuns: