| Labirintdesentimente a întrebat:

duminica am mirul si voi canta solo. De mai multe ori. Eu cant frumos, dar nu mereu. Cateodata sunt ragusita sau ma ustura gatul etc. Sau am vocea prea groasa cateodata. Cum pot face sa cant frumos mereu?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bea cate un ou crud in fiecare dimineata. Fara gluma.

| Madale a răspuns:

Ai emotii! Citeodata emotiile mari iti strica glasul... Cind cinti incearca sa te simti libera, inspira adinc si crede in puterele tale
Eu am participat la un concurs de cintece si aveam aceiasi problema ca a ta...primul cintec l-am cintat foarte rau, cind mi-a venit din nou rindul eram inervata si cind am inceput a cinta toti au ramas cu gurile cascate