| Pisica18a a întrebat:

Buna.
Era o melodie pe care i-o puneam copilului la somn, era in istoric pe Youtube si la melodii apreciate si pe shazam. Am tot cautat-o dar parca a inghitit-o pamantul. Stiu doar ceva din refren "Maria madecodo..." cantata de o tipa si are si ceva in engleza cantata de un el. E linistitoare(nu stiu cum sa ma exprim). Avea ca si imagine ceva colorat ca un fel de piramida cu un M sau W in centru... nu o mai gasesc nicaieri si nici nu m-a dus capul sa o descarc.

2 răspunsuri:
| fata357 a răspuns:

Poți să îmi spui mai multe despre melodia asta?

| Pisica18a explică (pentru fata357):

Nu știu mai multe ca nu m-a dus capul să o înregistrez măcar sau să rețin cum se numește. Parcă era ceva legat de social work la descriere dacă nu mă înșel.