| Andux a întrebat:

Eu dau probele eliminatorii la liceul pedagogic si nu stiu ce cantece sa cant big grin. Un sfattt?batting eyelashes Fundaa:**

4 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Buna. Alege ceva din folclor neaparat. Incearca si "La oglinda". Important e sa ai ureche muzicala si sa fi atenta, cu siguranta te va pune sa fredonezi ceva cu "la, la, la " dupa ritmul vioarei sau alt instrument. Succes. Ps. ma bucur ca ai ales profilul pedagogic.

| MetalD a răspuns:

Pai ce gen muzical iti place?

| Andux explică (pentru MetalD):

Nu conteaza ce gen imi plc mie ca nu pot canta oricelaughing. Trebuie melodii gen : Miorita, oda bucuriei etc big grin.

| MetalD a răspuns (pentru Andux):

Incearca Cargo- Daca ploaia s-ar opri. E melancolica, sau iti trebuie neaparat folclor?