| bibigaby a întrebat:

Buna intr-un episod din phineas si ferb, Candes, canta o melodie in care enumera ce au facut phineas si ferb in vacanta! cum se numeste si cine imi da linkul dar cand canta in romana dau funda! (trebui maacar sa faceti o parte!)

1 răspuns:
| AmyyY a răspuns:

Eu cred ca cei care au facut episoadele Phineas si Ferb au facut si muzica noop? e normal da eu zc sa cauti pe youtube ceva de enu "melodii de la episoadele Phineas si Ferb " sau nu numai pe Youtube si pe google... sper ca ti-am fost de folos... fundita?