| Manuela15 a întrebat:

Buna la toti! sunt si eu curioasa de ce il urati pe Justin Biber intrebarea e doar pentru cine il urastelaughing

Răspuns Câştigător
| CausingCatastrophy a răspuns:

1.Are melodii comerciale
2.Are voce de fata
3.Are faţa de poponar
4.Melodii slabe, voce slaba
5.Are fite de Madonna
6.Imi place sa urasc diferiti oameni pe care ii consideri cocalari, in schimb, n-am nimic cu "gheii", doar cu el.

12 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

E un esec total al selectiei naturale.Cant mult, mult mai bine decat el.Nu sunt poponar, spre deosebire de el.Nu ma comport ca un poponar inchipuit si ipocrit, spre deosebire de el.95% din fan base-ul lui sunt pustoaice de la 5 pana la 16 ani, ceea ce inacceptabil pentru aceasta chestie ce se numeste "artist". Suficient pentru mintisoara ta limitata?

| CausingCatastrophy a răspuns (pentru Dumnezău):

Ma simt jignita, ma regasesc in "pustoaicele de 5-16 ani", nu as zice tocmai asta, de fapt, cele care asculta muzica lui sunt cele care nu pot sa asculte un cantec care are mai mult de 6 versuri,un refren tampit, si modificat in studio in draci, ca sa sune a "melodie", dar, fail, nu suna.

| Woodenpints91 a răspuns:

Dacă vreau să-l bag în motorină şi să-i dau foc nu înseamnă că-l urăsc.

| CautNume a răspuns:

Nu-l urasc, pur si simplu pentru mine este un nimeni.Un nimeni ce-si bate joc de muzica.

| RockNbeer a răspuns:

Pentru ca indrasneste sa se numeasca ce nu va fi nici odata, si anume cantaret, solist, muzician etc etc.

| M25M a răspuns:

Eu nu il urasc insa imi este antipatic pentru urmatoarele:
-nu are melodii calumea
- s-a declarat un Kurt Cobain al generatiei sale ceea ce este o ineptie
- copie videoclipuri, vezi videclipul al melodiei Boyfriend si compara-l cu cel al trupei N'SYNC feat Nelly- Girlfriend

Am incercat sa ii dau o sansa adica l-am ascultat dar nu este un mare cantaret iar melodiile lui sunt slabe. Poate dupa ce se va mai maturiza va incepe sa scoata melodii mai frumoase.

| Indestructible a răspuns:

Il urasc pentru ca e un nenorocit cu mutra de parca a trecut trenul peste ea, canta mai rau ca un afon, toate pustoaicele virgine sunt lesinate dupa el si se crede nu stiu ce vedeta. Muzica lui nici nu poate fi numita muzica. "Muzica" lui se numeste **** comercial.

| CristianMD a răspuns:

Eu il urasc prin simplul fapt pentru ca toti il urasc... ma iau dupa turma laughing asa in general nu stiu ce boala au aia pe el. pe mine nu ma deranjeaza... cand nu ma vede nimeni mai ascult cate o piesa de-a lui big grin

| rock231girl a răspuns:

Pentru Justin Biber e o gluma.Nu-i cantaret, nu-i nimic.

| rock231girl a răspuns:

E o insulta pentru oamenii care chiar stiu sa cante.

| RoNTsi a răspuns:

Toti are au raspuns aici sunt niste invidiosi care habarnau` ce muzica buna laughing asta e tot. nu inteleg ce tot aveti cu el..va e ciuda ca are faima si tot ce-si poate dori un adolescent de 18 ani? Chiar daca nu va place cum canta..sau poate ca e mixat..nu conteaza. faza e ca are faima si ca e iubit sa va uitati la Favorite Girl o canta live cu chitara..are o voce superba.tongue ...multe vedete sunt mixate ca de ex Miley Cyrus care are o voce super nasoalathumbs down dar voi numai pe Justin trebuie sa il vorbiti de rau!
Pff..lumea asta are prea multi invidiosi tongue

| CausingCatastrophy a răspuns (pentru RoNTsi):

De ce sa fiu geloasa? Pe un baietel care canta muzica comerciala si editata la maxim? Si Miley Cyrus pentru mine e o nulitatea, sincer, n-as vrea nici o clipa sa fiu in locul lui, sa fac muzica aia de rahat si de prost gust.