| LigiMe99 a întrebat:

Nu stiu daca ma veti putea ajuta... Mrg, vreau sa inregistrez ceva pe o caseta libera, dar nu stiu de ce nu merge. Am pus caseta in casetofon, am apasat but. PLAY si acel buton cu o bulina rosie pe el si am vorbit pe toate partile casteofonului, dar nu s-a auzit nimic. A, da, casetofonul este si radio si mp3, credeti ca asta este problema? Va rog sa ma ajutati! Merci! FUNDAAAAAAAAAAA!

Răspuns Câştigător
| DenisPericolPublic a răspuns:

Trebuie sa scrie pe undeva "REC" apesi butonul rec si apoi play sau pause. incerci mai multe combinatii dintr-astea.

1 răspuns:
| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Poate nu funcționează.