| 1234561123 a întrebat:

am si eu o nelamurire, am pe masina un casetofon Sony putin mai vechi, problema este ca nu are decat caseta si radio,, daca as achizitiona un modulator dinacela cu telecomanda care se conecteaza la brichete, l-as putea conecta cu casetofonul, so cum as putea face asta? Dau FUNDA! VA ROG URGENT

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Modulatorul emite o frecventa care este receptionata de aparatul de radio. Cumpara cu incredere ca sunt bune. Il bagi la mufa de bricheta, bagi stickul cu muzica si din aparat scanezi pana il prinzi.

| 1234561123 explică (pentru horia2012):

Ms mult!

| horia2012 a răspuns (pentru 1234561123):

Cu placere.