| goodbye5 a întrebat:

Nu stiu si eu ce ton de apel sa imi pun si eu...Cine imi poate da niste idei?

11 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Depinde de gusturile tale.
Eu momentan am Kiesza - Giant in my heart (geniala melodie). Insa am mai avut si Evanescence - Bring me to life, dupa care Ariana Grande ft. Iggy Azalea - Problem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am BVB- In the end.

| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hey! Iti place BVB? happy

| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am Cinema Bizarre-Forever or never
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=FPShFK0g7qs
Ce melodie trebuie sa-ti pui, depinde de ce iti place. Uneori, e foarte greu sa te decizi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MaNuela_RoMina_1999):

Dap. ^^

| StalkerSoul a răspuns:

O melodie care iti place tie.

| AnimatedSignature a răspuns:

K-391 - Electrocode

| MikiMihaelaGbi a răspuns:

Eu o am pe asta, superbă melodie. Imi dă energie :D https://www.youtube.com/watch?v=jcAqAJgeYwM