| Innocence a întrebat:

Revin cu o intrebare intrebatoarehee hee Am ascultat acum o saptamana la radio o melodie care mi-a placut f mult si nici acum n-am aflat cum se numeste. Daca stiti melodia "everybody dancin`" a lui Tom Boxer.Eh.aceasta era asemanatoare la refren cu...doar ca in loc de everybody dancin` era everybody rise up. Vocea era asemanatoare cu a a lui Tom dar.si cu a celui care canta "i love my people" (Eddy Wata). Era foarte ritmata; prima data am crezut ca e manea!laughing Va rog daca o recunoaste cineva.hee hee Dau fundita!winking

5 răspunsuri:
| SunnyMidnight a răspuns:

Tom boxer - dancing

| Innocence explică:

Nup...hee hee Sigur nu e everybody dancing.Melodia e noua.Atunci am auzit-o prima si singura data. Nu pot sa imi dau seama daca e cantaret strain sau e de la noi

| Innocence explică:

Nu e dancing!