| deyaaaa a întrebat:

Buna,stie cineva mai multe melodii din serialul Pretty Little Liars? aodr melodiile de acolo dar nu le gasesc, stie cineva cateva?

Răspuns Câştigător
| MasterGoldX a răspuns:

Uite aici un site de unde poti sa vezi toate melodiile pentru toate episoadele, doar alegi din lista sezonul si orice episod vrei si imediat vezi si melodiile : http://www.tunefind.com/show/pretty-little-liars.

| deyaaaa explică (pentru MasterGoldX):

Something's Gone Missing...
This is embarrasing. We can't find the page you're looking for.

Might we humbly suggest a few places on TuneFind where you may find what you're seeking?

mda, misto melodiile love struck laughing))))

1 răspuns: