| lykkeli a întrebat:

Bună, stie cineva trupe de rock sau hardcore... etc de fete? dacă da vă rog daţi mi şi mie nişte exemple.mulţumesc.

Răspuns Câştigător
| totmike a răspuns:

Salut o formatie foarte faina este kittie si canta screamo si mai e una dar numai vocalista e fata in rest sunt baieti numita flyleaf.

4 răspunsuri:
| Aiicha a răspuns:

Hardcore:Rise Against,A Day to Remember,Hatebreed,Atreyu,From Autumn to Ashes,Asking Alexandria,Bullet for My Valentine,Escape The Fate, Alesana, Eyes Set to Kill, As I Lay Dying.winkingMai cauta si tu!

| lykkeli explică:

La care solista sa fie fata.

| iasmina0archie0fan a răspuns:

Formate numai din fete?