| BBdragutza a întrebat:

Buna stiu ca nu e o intrebare prea buna dar as vrea sa stiu totusi daca nu va suparati preferintele voastre, adica care este melodia voastra preferata, pe care o ascultati cel mai mult si pe care o iubiti.Precizez ca este melodia voastra preferata asa ca nu conteaza de ce gen este. Dar vreau sa va spun ca mai bine nu cititi intrebarea sau mai bine nu raspundeti la ea daca stiti ca scrieti prostii sau jigniri la intrebarea pusa de mine(nu este nimeni obligat sa raspunda daca nu vrea)!
Vor primi toti vot!

11 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Mie imi place f mult DJ Project feat. Giulia - Mi-e dor de noi

| FucktheSystem a răspuns:

Megadeth-A tout le monde
http://www.youtube.com/watch?v=Xe3qdcQtqIA
și Sweet child O mine, dar cred că totuși prefer A totu le monde.

| Destinee a răspuns:

Pai depinde de melodie...in general ascult pop, r"n"b, rock si hip-hop.
Sincer nu pot spune ca am o melodie preferata dar ador toate melodiile lui ♡ЄМІNЭM♡Christina Aguilera♡Britney Spears♡...ei sunt idolii mei
De exemplu acum ascult Eminem-Beautiful
byehappy

| Biia14 a răspuns:

Buna! Mie imi place la nebunie Jeremih ft. 50 Cent - Down On Me. Astept vot daca nu dai funda:*>big grin

| xCatastrophe a răspuns:

Vai cate si mai cate pot sa zic ca ma atasez de o melodie din 10 in 10 minute nu`ti pot da una insa cea actuala este Casacada-San Fransisco
sau Tata Young- Sexy, Naughty, Bitchy me`! sau Katy Perry - Teenage Dream multe multe.winking

| Lori34 a răspuns:

Poi mie imi plac multe melodii dar una imi place foarte mult daca vrei poti sa o asculti... Daca vrei ca eu chiar nu te oblig sau ceva. Uite http://www.youtube.com/watch?v=9-RNASRhl7g sper sa iti placa si tie!

| Deathx a răspuns:

My Chemical Romance-Helena big grin

| BeastMaster a răspuns:

Tot mai sus- guess who feat mogahappy a ta care este?

| BBdragutza explică:

A mea este inna-club rocker

| ღmerishorღ a răspuns:

Pai...am mai multe melodie preferate.azcult mai multe genuri de muzica cum ar fi:hip-hop, pop, rnb.
1.kiss you up-shontelle
2.echo-auburn
3.so over you-auburn\
4.club rocker-inna
5.last friday-katy perry
etc.etc.etc.