| anonim_4396 a întrebat:

Buna sunt Alexia si vreau sa-mi spuneti cateva lucruri in legatura cu hobbyul de a canta
nume de scena : Dj Colly
Nume catece: Nu spera
Rasare luna
Nu mai simt nimic
Nu spune nu
Deci, gandesc bine?

Răspuns Câştigător
| LittleEvil666 a răspuns:

Nu prea am inteles intrebarea dar daca te referi la nume de melodii si numele tau de scena mi se par ok dar nu trebuie sa tii cont neaparat de parerea mea sau a altora daca tie iti plac e ok in plus eu zic ca ceea ce faci muzica arta poezie trebuie sa te defineasca pe tine si sa insemne ceva acel lucru sincer mi-ar place sa te aud cantand numele la meldoii imi suna interesant deci te astept si cu melodiile happy