| MatzzaaaEteeNaa666 a întrebat:

Dati'mi cateva nume de scena pentru o fata care canta rock..Macar sa ma inspir putin!:*Fuda cel mai reusit nume!

3 răspunsuri:
| Pufulinna a răspuns:

Mhm, Epica, Nightwish, Krista, fireflight, skillet, astea sunt chiar nume de cantareti rock sau trupe thinking Oricum te poti inspira de pe aici, sper. kiss

| MatzzaaaEteeNaa666 explică (pentru Pufulinna):

Nu:-J...astea le stiu. vreau ceva original..sa inpire ceva cum e renee phoenix.thinking

| Pufulinna a răspuns (pentru MatzzaaaEteeNaa666):

Daca vrei ceva original pune-ti mintea la contributie si inventeaza tu. Numai tu stii ce nume-ti plac!