| hellokityy a întrebat:

sunt in dilema....deci a 16 ani si impreuna cu o colega de aceeasi varsta vrem sa ne inscriem la cursuri de dans, dar nu stim daca putem la varsta asta adica eu am mai fost cand eram mai mica prin clasa aIII-a dar am facut decat cateva luni...ce credeti, putem?

Răspuns Câştigător
| Eschimoasa a răspuns:

Buna,

Normal ca puteti, pentru a va inscrie la astfel de cursuri nu exista o varsta anume.
Doar sa fie cursuri dans pentru copii si adolescenti deoarece se fac grupe diferite (adulti, copii si adolescenti).