| anonim_4396 a întrebat:

Sunt mare fan Britney Spears si Michael Jackson!
Asi vrea sa imi cumpar ceva reviste in care sa fie articole/poze/postere cu ei doi sau vreunul dintre ei, dar nu stiu in ce reviste mai apar!
Nu m-ati putea ajuta? Nu stiti daca au aparut prin numerele RECENTE ale revistelot Bravo, Bravo girl, Popcorn, OK! Romania sau altele? Va rog sa scrieti daca stiti numele de revistelor RECENTE in care a fost ceva despre vreunul dintre ei, eu ma uit zilnic aici si de apare ceva chiar si in Decembrie si imi spuneti, imi cumpar revista. Va rog sa ajutati un mare fan Britney Spears si Michael Jackson! Va pup
Semnat Roxana.

3 răspunsuri:
| Melody a răspuns:

Intra pe http://www.mjromania.ro/forum/index.php la sectiunea Bursa, se ofera materiale cu si despre Michael Jackson. Tot de acolo, din sectiunea Carti & Reviste afli ultimele date despre noile si viitoarele aparitii. Despre Britney nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt popa ioana simie imi place de michael jackson si britney spears

| miyavi7 a răspuns:

Am postere britney.pot trimite poze
japonia7@yahoo.com