| loveYGFM4ever a întrebat:

Buna T.P.U.Ascultati asta pana la sfarsit si spuneti-mi parerea:http://www.youtube.com/watch?v=R9rYmp4DW0s http://www.youtube.com/watch?v=-SoYf4u3IgI PANA LA SFARSIT!

7 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Cine-s băiețeii ăștia metrosexuali din prepuțul Asiei și de ce cântă? N-ar trebui să aibă niște adidași de proastă calitate de făcut pentru Europa?
Muzica e praf. Prefer să-l ascult pe vecinul de deasupra cum își bate nevasta decât mizeria asta. De aspect nu mai spus. Cel puțin penibil.
Înțeleg că v-a lovit pe toți febra coreenilor, dar majoritatea chestiilor ce vin din țara aia sunt de cea mai joasă speță. Mașini, haine, muzică și alte minuni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt eu singurul care a ras vag de chestile alea care se jucau de-a cantatul?
Nu de alta, dar vad ca se iau prea in serios avand in vedere ca arata ca niste gonflabile usor tocite.

| Alexandru0007 a răspuns:

Cam slabut dar merge

| AlexandraAda a răspuns:

Sunt misto. Una o mai ascultasem mai de mult. Imi place masca aia de cal pe care o are ala!
Melodiile sunt frumoase, initial am crezut ca sunt in japoneza, dupa care franceza, dupa care spaniola si la final engleza.
Sincer habar n-am in ce limba sunt. Imi spui si mie in caz ca stii?

| loveYGFM4ever explică (pentru AlexandraAda):

Coreeana Genul de muzica se numeste Kpop.Si asculta melodia asta daca esti interesat:BigBang-Lies.Mai vezi tu pe-acolo.

| loveYGFM4ever explică (pentru AlexandraAda):

Am.......treci pe la playstul meu.