| 4andrea567 a întrebat:

Buna TPU!
1. Voiam sa stiu daca stiti melodii sau daca aveti sugestii de melodii care s-ar potrivi pentru middle child syndrome?(in romana de preferat, dar eh, merge si in eng, genul melodiilor nu conteaza si nici artistul)
2. Vreau sugestii de melodii faine sau artisti indiferent ce meaning au acele melodii, poate stiti de melodii/artisti care nu sunt foarte cunoscuti, desi ar merita
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista genuri de muzica speciale pentru copii nascuti la mijloc, intre frati si surori.
Fiecare om are un gen preferat de muzica, deci al tau care este?

| MrAM a răspuns:

Mai bine spune-mi ce gen de muzica asculți si iți pot sugera ce-mi place mie. Nu cred ca ai putea asocia melodii acestui sindrom, e subiectiv.

| AdeLeu a răspuns:

"În Liniștea Seara" - Ada Milea
"Middle Child" - J. Cole
"Și noi" - Robin and the Backstabbers
"Roșu aprins" - Emeric Imre
"Un om cu o chitară" - Vița de Vie
"Tatăl nostru" - Urma
"Changes" - Tupac Shakur
"One" - Metallica
"Who Will Comfort Me" - Melody Gardot
"In Between" - Beartooth