| nyco2013 a întrebat:

Am ascultat cu vreo doi ani in urma o melodie foarte frumoasa de-a lui ghita munteanu, dar nu mai stiu cum se numea, stiu doar ca melodia suna cam asa in introducere,, celor care ti-au pus nume si cui te-a adus pe lume toata viata le voi multumi,, am cautat melodia peste tot pe youtube cu toate titlurile care am crezut eu ca sunt bune, dar nu o gasesc nici cum. VA ROG ajutati-ma daca stiti melodia. dau funda. mersi :*

Răspuns Câştigător
| CristinalovesEminem a răspuns:

Am cautat melodia dupa versuri si am gasit asta : www.youtube.com/watch?v=bL_gc2slZfc

Sper ca te-am ajutat :*

1 răspuns:
| Bumbi_Costy_Ana_1986 a răspuns:

Ghita Munteanu - Tu meriti toata dragostea din lume