| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

Hey.era o melodie nu mai stiu ce trupa o canta dar parca era dj project si parca melodia se numea Angels are crying. Am tot cautat-o pe youtube si nu o gasesc. Este cu un copil care scapa un ban pe jos si unu cu bicicleata care cade sau asa cevas. Dati-mi link. mersiwinking

Răspuns Câştigător
| whispersinthedark a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=1RyjqHE_UkU&ob=av2n Asta cred :D Fundda`;;)

11 răspunsuri:
| ℓίίίgнт a răspuns:

Se numeste Morandi - Angel big grin :* Sper ca te-am ajutat love struck Bft kiss

| 30stm a răspuns:

Morandi- Angels (e super melodia) http://www.youtube.com/watch?v=1RyjqHE_UkU&ob=av2n Poftim link-ul;)

| Angelique a răspuns:

Morandi-Angels

| candy_6506 a răspuns:

Buna, nu este dj. project este Morandi - Angels (Love Is The Answer)