| Alin5644466 a întrebat:

Buna TPU, am nevoie de o parere despre aceste casti wireless "boAt Rockerz 600 Wireless Headphones", daca stie cineva cate ore tine bateria daca le folosești incontinuu, am vazut ca tin 8 ore, dar nu au specificat la ce volum dat tin 8 ore, daca tin cu o treapta mai sus cand arata mesajul cu limita cand trec peste jumatate, tin volumul de fel (nu stiu daca se intelege), cat ar tine castile? Sa nu ma trezesc dupa cateva momente ca se descarca bateria rapid, as vrea o parere cam cat ar tine castile de mult daca tin volumul pe care l-am specificat mai sus, ca mi-as dori sa le achizitionez. Am vazut ca au vreo 400 mAh

Răspuns Câştigător
| gabby78 a răspuns:

In general, este posibil să așteptați o autonomie de aproximativ 6 ore la volumul specificat de dumneavoastră.

| Alin5644466 explică (pentru gabby78):

Le-am cumparat saptamana trecuta si tin mult

1 răspuns: