| anonbv a întrebat:

Am nevoie mult de tot de cineva care se pricepe sa mixeze/remixeze melodii pentru ca am nevoie de un remix la o melodie si eu nu ma pricep si,din pacate, nu cunosc pe nimeni care stie.
Va rog mult, mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu, nu o stiu.
Iei un remix celebru (Camil S, Dark, Magnum, LLP sau altii), il strici in cel mai 'casnic' program de editare audio, i-l dai amicei tale, si te faci de ras, ca orice alt om normal, care are impresia ca a fi artist, sau ma rog, 'semi-artist' e foarte usor.
Sau, descarci un demo de la Virtual DJ, si faci un bootleg dintre melodia aia cu 2-3 filtre pe refren, si un Tiesto, te faci de ras si aia e. Adica ti-am explicat cum sa te faci de ras, mai pe larg.

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ce remix vrei, si la ce iti trebuie?

| anonbv explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Buna! Mersi ca ai acordat atentie! Stii piesa aia de la Jo, cana..am promis cuiva drept ''cadou'' de aniversare pentru ca am crezut ca o sa fie usor sa fac unul laughing dupa am vazut ca nu e...si acum am nevoie de ajutor

| anonbv explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Mersi mult! O sa incerc cu virtual dj. Eu vreau sa adaug doar 2-3efecte pe "deasupra". Am incercat cu alte programe si cand am adaugat, strica linia melodica si se auzea doar efectul si apoi relua melodia de unde ramanea

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonbv):

Nu, nu o stiu.
Iei un remix celebru (Camil S, Dark, Magnum, LLP sau altii), il strici in cel mai 'casnic' program de editare audio, i-l dai amicei tale, si te faci de ras, ca orice alt om normal, care are impresia ca a fi artist, sau ma rog, 'semi-artist' e foarte usor.
Sau, descarci un demo de la Virtual DJ, si faci un bootleg dintre melodia aia cu 2-3 filtre pe refren, si un Tiesto, te faci de ras si aia e. Adica ti-am explicat cum sa te faci de ras, mai pe larg.