| Chirtes_Dragos_1999 a întrebat:

Am si eu o intrebare, am o statie audio facuta de casa, cand leg boxele la ea se aude un bazait foarte tare fara sa am conectat un cablu rca si daca conectez calbu si bag muzica tot asa imi face...boxele nu au nimica le-am legat la altceva si suna bine, doar cand le leg la statie bazie... Poate sa fie arsa statia sau ceva de genu?

Răspuns Câştigător
| CinVasileeee a răspuns:

Pai asta e problema, statia face figuri a ars ceva in ea, du-te la cineva care stie sa repara, ca asa nu am cum ca nu pot sa ma uit la statie in timp real.

5 răspunsuri:
| CinVasileeee a răspuns:

Verifica daca boxele nu sunt defecte. am avut tot aceias problema. dar exista si o alta varianta ca mufa pe care o introduci in pc sau in altceva sa nu fie compatibila. si mai exista una, ca sa nu le ajunga destul curent. daca ai facut tu statie manual. bafta funda?

| Chirtes_Dragos_1999 explică (pentru CinVasileeee):

Boxele is bune, si daca nu leg boxele la statie si pornesc statie se simte un miros de ars

| CinVasileeee a răspuns (pentru Chirtes_Dragos_1999):

Mersi boss pentru fundita hihihiho!

| Chirtes_Dragos_1999 explică (pentru CinVasileeee):

Is arsi finali sau a puscat siguranta una din doua...nu sti cat costa niste finali bd249 si cat coasta o manopera?

| CinVasileeee a răspuns (pentru Chirtes_Dragos_1999):

Salut, acum depinde cine le repara, pretu nu il stiu doar cel care repar, uni cer mai mult alti mai putin intereseaza-te in zona ta, ca e inposibil sa nu gasesti sau cauta pe net depanero, si intreabale pe ei cat ar costa, bine frate si bafta sa iti rezolvi problema

| CinVasileeee a răspuns (pentru Chirtes_Dragos_1999):

Pai asta e problema, statia face figuri a ars ceva in ea, du-te la cineva care stie sa repara, ca asa nu am cum ca nu pot sa ma uit la statie in timp real.