| AsAndreea03 a întrebat:

:*
Am si eu o intrebare happy
Vreau sa-mi spuneti ce este acela un DEMO si cum se intrebuinteaza. Am nevoie urgenta de ajutorul vostru. Trebuie sa dowloadez ceva sau pot face un demo pe net? Am microfon [de la casti] merge, imi mai trebuie acel DEMO.
Daca ma ajutati dau funda happy. Dar daca imi dati un link sau ceva de genu. puteti sa-mi spuneti si cum se foloseste. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| wolverine13 a răspuns:

Demo vine de la demonstratie sau demonstration in engleza, de exemplu vrei sa iti cumperi un program, dar inainte vrei sa il testezi sa vezi ce stie, iti descarci demo-ul care este gratis si vezi ce poate respectivul program, la casti demo e ca sa vezi cum merge microfonul, nu iti trebuie nimic de pe internet

| AsAndreea03 explică (pentru wolverine13):

Multumesc frumos :*

| wolverine13 a răspuns (pentru AsAndreea03):

Nptchappy