| RedRose188 a întrebat:

Am si eu o problema! Incerc de cateva zile sa uploadez un video pe you tube si nu reusesc!
Deci pana acum nu am avut nicio problema dar imi arata ca se incarca dar tutusi nu se incarca!
Acelasi video am incercat sa-l incarc si pe Facebook! Dar nici acolo nu a mers! Credeti ca are legatura cu formatul video-ului?
Adica l-am facut in Windows Movie Makerlove struck

Va rog frumos sa-mi raspundetilove struck
Am mare nevoielove struck
Dau fundithsalove struck

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce dimensiune are? Ce format este?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| RedRose188 explică (pentru neluL):

Type:Windows Media Video
Duration: 0:03:07
Bit Rate:875Kbps
Dimensions:640 x 480
Size:8, 98 MB
Cam asta sunt toate detaliilehappy

| neluL a răspuns (pentru RedRose188):

Incearca din Internet Explorer!