| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut la Tv o melodie cu un baiat care se plimba pe bicicleta, avea multe tatuaje si el canta. Melodia era in engleza si de ceva timp o tot caut. Dau funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti da mai multe detalii?
Ce fel de muzica era.
Cum arata baiatul in afara de tatuaje big grin
Ce ai mai vazut ''special''?

| Unicornaş a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca era rap.
Avea o caciula pe cap (Beanie). Semana cu Oscar Wylde ( http://bestofvine.org/u/909744095822483456/2 )
Daca nu ma insel videoclipu era in alb-negru (l-am vazut doar o data :( ) El se plimba prin cartier cu bicicleta ( o bicicleta mica ) Si imi amintesc ca imi zise fratele meu sa retin numele (se vede ca am retinut), cred ca era dintr-un singur cuvant numele melodiei. Sper ca sunt destule detalii. Nu prea mai imi amintesc altceva :D