| QueenEllie100 a întrebat:

Buna TPU.As dori sa-mi spuneti si mie mai multe melodii de despartire

Răspuns Câştigător
| DiamondEyes a răspuns:

Mariah Carey -my all
Mariah Carey - H.A.T.E.U.
Birdy - Skinny Love
Bruno Mars - It Will Rain
Lady Antebellum - Need You Now
Kelly Clarkson - Because Of You
Avril Lavigne - When You're Gone
Avril Lavigne - Wish You Were Here
The Scientist- Coldplay
Snuff- SlipKnot
Paramore- we are broken
Paramore - breathe
Sia- breathe me

| QueenEllie100 explică (pentru DiamondEyes):

Multumesc dar as dori rap si in romana

3 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

OK,stiu ca o sa ti se para ciudat raspunsul meu, dar eu cand sunt suparat mai bine ascult ceva care sa-mi distraga atentia de la suparare. Poti asculta Savior(De la Black Veil Brides) e o melodie trista numai potrivita pentru ce vrei tu dar eu in locul tau as aculta I Cum Blood(De la Cannibal Corpse). Chestia asta e atat de nervoasa ca uit de orice problema.

| sergiuk11 a răspuns:

Vunk - Pleaca.
Bambi - doi ochii caprui.
Atat