| DaaLuLu a întrebat:

As vrea sa îmi cumpăr un microfon pentru a canta la el, dar nu știu cum să procedez adică cum sa îl conectez, ce mai îmi trebuie. Menționez că vreau să îl folosesc pentru un canal de YouTube unde sa fac cover la diferite melodii si nu știu dacă o sa se audă şi melodia, nu doar vocea mea.

Sper ca ați înţeles la ce ma refer si ca ma puteți ajuta!
Funda celui mai explicit si de ajutor răspuns!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei avea instructiuni de folosire pentru microfon.
Si cred ca vei avea nevoie de anumit programe pentru a imbina vocea cu melodia, in caz ca nu se va auzi in cover.