| MusicMyLife a întrebat:

as vrea sa va intreb ceva: ce parere aveti despre melodia aceasta? http://www.youtube.com/watch?v=tEQHaPQY3h0 dar despre videoclip? dau funda pentru cel mai dragut raspuns :D

Răspuns Câştigător
| cupyyyy a răspuns:

Sunt geeeniaali drooling. Au o voce nemaiauzita.
Dar stiai ca si The Veronicas au o melodie intitulata la fel?big grin si aia e misto.

5 răspunsuri:
| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

E tare misto ar fi si mai fain daca ar merge

| MusicMyLife explică:

Imi pare rau big grin melodia se numeste Scorpions-Rock You Like A Hurrican big grin ce parere aveti despre trupa si despre melodie?

| Deya_6605 a răspuns:

Nu merge laughing

| ASPLiacy a răspuns:

Corect rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"This video contains content from WMG and UMG, one or more of whom have blocked it on copyright grounds."
rolling eyes