| Tasya05 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=b_4rdHIMDfk Ce parere aveti despre videoclip? Dar despre melodie? Cel mai dragut raspuns primeste fundita :)

6 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Si daca dam un raspuns uratel,ce se intampla? Nu ne place,si gata.E de căcat,la fel ca toti fanii lui,are o voce oribila,la fel ca ciorile,cu care canta,videoclipul e slab,iar tu,la fel ca fanii lui trebuiesti spanzurata de un fir de par, deasupra unui lac cu crocodili, pentru ca stricati imaginea ce si-o fac extraterestrii despre oameni.

Răspuns utilizator avertizat
| UnleashedPsycho a răspuns:

M'am străduit să îmi bag în cap că e frumoasă.Din păcate, creierul meu respinge astfel de diarei muzicale. Până şi eu am o voce mai puternică şi cânt mai bine ca ăla.
Sayonara!

| ToxicEcstasy a răspuns:

Mersii mult de link >big grin

| AlEx0 a răspuns:

Ce-a mai naspa mel...