| MyhayBoSs97 a întrebat:

As vrea sa va intreb daca stie cineva cum sa setez la telefonul Samsung gt-s5560i la playerul muzical sa intre melodia urmatoare automat.

Răspuns Câştigător
| sweet2kitty1049 a răspuns:

Am si eu acelasi telefon si mie imi intrau automat. Cred ca tu ai intrat in "playlist" sau ceva de genu'. Trebuie sa intri la "Muzica" (e o pictograma cu o nota muzicala desenata). Acolo intra automat si merge melodia, chiar daca iesi si intri de exemplu in "Fisierele Mele". Bafta!

| MyhayBoSs97 explică (pentru sweet2kitty1049):

Am depistat de mult timp problema mersi oricum!

1 răspuns: