| Zaida1998 a întrebat:

Buna TPU.
Astazi am auzit la radio in jurul orei 11 jumatate o melodie care mi-a placut extrem de mult si e foarte cunoscuta.
Nu imi aduc aminte prea multe despre melodia asta ca abia am reusit sa aud refrenul.
Era ceva de genul " I kissing the sky, i kissing the sky, I kissing the sky "
Era cantata de o femeie, intr-un mod mai lent. Nu sunt sigura daca chiar asa era refrenul, dar asa se aude.
Am cautat peste tot pe net melodia si nu am gasit. Sper ca ma puteti ajuta si imi puteti spune cum se numeste melodia.

Răspuns Câştigător
| MCRgurl a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=ZQaBcNI_AoM

Asta,cumva?