| YoanaYo a întrebat:

Cum pot inregistra o melodie? Trebuie neaparat sa merg la un studio de inregistrari? Si daca da, cam cat ar costa? Multumesc Anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| ParanoidKidu a răspuns:

Bună! Nu trebuie să mergi la un studio.Îţi trebuie doar programul Cool Edit Pro 2.1 şi un webcam cu microfon încorporat pe care îl foloseşti la Skype sau Messenger. Uite si linkul de descărcare: http://www.softpedia.com/......shtml.Sper că ţi-am folosit mult şi sper să fie răspunsul câştigător.Pa,pa