| Trollman a întrebat:

cum pot invata sa cant la chitara cat mai bine in 2 luni, mentionez ca de o sapt studiez in continuu si cum fac sa nu ma doara degetele de la mana stanga?

Răspuns Câştigător
| garceacelmaitare a răspuns:

Incerca sa iti pui o ata ceva la gat sa stea chitara si canta cu o pana de chitara daca ai sau cu 10 bani stiu eu;) :P. invata tutoriale de pe youtube http://www.youtube.com/watch?v=L1W20XP1wNo... FUNDA?

1 răspuns:
| mendor a răspuns:

Degetele te dor la inceput pana te obisnuiesti...un prieten invata la chitara si tot la inceput il dureau degetele dar s-a obisnuit. happy