| Cineva! a întrebat:

Buna TPU.Cunosc videoclipul unei melodii insa nu stiu despre ce melodie este vorba. Videoclipul incepe cu ceremonia de imnormantare a unei femei care era imbracata in rochie de mireasa. Ea.'era vie' insa ceilalti nu vedeau iar la la inmormantare, o femeie imbracata in negru."se bucura". iar femeia imbracata in mireasa o trage dupa ea si mor amandoua.Stiu ca melodia este cantata de o "tipa" care seamana foarte bine cu Amy Lee(Evanescence). Sper ca ma puteti ajuta.Multumesc

3 răspunsuri:
| Mockingbird a răspuns:

We Are The fallen- Bury me alive (super melodia :x si videoclipul)
http://www.youtube.com/watch?v=zzTZeeMCUBk&ob=av2e

| SmileInGreen a răspuns:

We are the fallens [ sau cum se scrie ] - Burry me alive

| xxxXStefanXxxx a răspuns:

Eu habar n`am...chiar te rog cand afli sa imi scrii si mie un msj, ca sunt curios sa vad videoclipul... sper sa te ajute cineva,,

astept msj.