| Anagnr a întrebat:

Caut numele unei piese rock pe care am ascultat o acum mult timp la televizor.tot ce mai stiu e doar videoclipul care incepea cu o tanara care era pregatita pentru propria inmormantare.Era imbracata cu o rochie din dantela alba,iar din momentul in care a fost asezata in sicriu,aceasta teoretic a recapatat viata.Ii putea vedea pe cei din jur,se putea misca,dar practic ea era vazuta moarta. Dupa ce sicriul ajunge in groapa, ea iese si trage cu ea o femeie prezenta la inmormantare.Despre melodia in sine stiu doar ca era heavy metal.Strofele erau lente si refrenul ceva mai hard.Piesa era cantata de un tip cu plete,brunet, imbracat si machiat cu negru. Sper ca ma puteti ajuta.

Răspuns Câştigător
| Jimtheghost a răspuns:

Cred ca asta e : https://www.youtube.com/watch?v=zzTZeeMCUBk