| indiferents a întrebat:

de curand m-am apucat de compus versuri si nu as vrea sa le tin scrise intr-un caiet si pastrate doar pentru a-mi aduce aminte peste ca-ti va ani daca ma intelegeti, eu personal si cateva persoane care le-au citit li s-a parut ceva destul de reusit va rog spuneti-mi ce sa fac cu ele sau daca are cineva nevoie de asa ceva versurile sunt toate rap multumesc.DAU FUNDA LA CEA MAI BUNA IDEE

Răspuns Câştigător
| AdellaMI a răspuns:

Ai putea sa le pui intr-o melodie si sa le canti, apoi sa postezi melodia pe YouTube si sa le spui prietenilor daca le place ce ai creat, poate vei ajunge o noua vedeta candva! Iti tin punii! Sa-mi spui daca te-am ajutat!