| Căpșuni a întrebat:

Este o melodie in romana..pe care o tot aud la radio...nu stiu cum se numeste si nici cine o canta.
Este o voce de barbat. unpicut mai groasa..si o voce de femeie care este modificata...
Ma puteti ajuta..sa imi spuneti daca ati inteles ce am spus cum se num. melodiaa straight face?

Răspuns Câştigător
| Căpșuni explică (pentru crazysour):

Multumesc! Chiar aceasta este melodia despre care vorbeam :*:*

2 răspunsuri:
| Zmady a răspuns:

Cred ca e guess who feat mitza-decat sa minti nu stiu sigur incearc-o