| OnlyTheScript a întrebat:

Eu nu inteleg... in melodia aceea de la Naughty Boy - La la la, ce vor de fapt sa spuna? Adica ce e cu monstrul de la sfarsit. voi ati inteles? thinking fundita

Răspuns Câştigător
| AshuraElric a răspuns:

Este vorba de o legenda boliviana...
http://www.diane.ro/search/label/legenda%20populara%20boliviana

5 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Nu prea am inteles nici eu.dar imi place foarte mult melodia si clipul, catelul ala foarte frumos, atunci cand copilul adoarme in bratele omului ala cu masca pe cap si el il mangaie. sincer mi-au dat lacrimile, (sunt foarte sensibil) si melodia are un ton mai lent, ganditor crede-ma daca o asculti in masina la drum lung iti rascoleste toate amintirile. e o melodie foarte tare.mie imi place foarte mult happy sper ca nu te-am deranjat cu explicatia/raspunsul meu big grin

| Carmen100 a răspuns:

Eu credeam ca e vorba despre fetita aia care merge cu toto si salveaza omul de tinichea si nu mai stiu pe cine. Cum se numea?

| Carmen100 a răspuns (pentru Carmen100):

Vrajitorul din Oz

| 夢想家兩次 a răspuns (pentru Carmen100):

E de fapt o legenda.eu credeam la inceput ca e vorba despre Firul Ariadnei si dupa aia la o legenda

| Ca_Altii_Mai_1979 a răspuns:

Nici eu nu stiu, dar banuiesc ca toti erau respinsi de societate si baietelul si-a pierdut prietenii la sfarsit! oricum, imi place mult melodia!