| InvisibleName a întrebat:

Buna TPU imi descarc melodii pentru telefon si as vrea mai multe melodii rock si dubstep.Cine stie? Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Nejmoq a răspuns:

Rock: Orice melodie de la Skillet, in special "Better Than Drugs", "Comatose", "Whispers In The Dark", "Monster", "Hero", "Awake and Alive", "Falling Inside the Black", "Rebirthing", "Dead Inside". Wow, cam multe melodii care imi plac de la Skillet.
Dubstep:
Skrillex, desi ala consider ca e cel mai praf Dubstep.
Pegboard Nerds - This Is Not The End [Mai intai e voce, dupa vine un bass genial].

| InvisibleName explică (pentru Nejmoq):

Woow..mersi mult happy