| SNIPƎR a întrebat:

nu stiu ce sa fac tocmai as dori sa imi cumpar niste casti Beats By Dr. Dre Solo, cam asa dupa parerea voastra ar merita, adica daca aveti sa imi dati niste sfaturi, chiar merita? Va multumes! P.S

5 răspunsuri:
| Utilizator1234 a răspuns:

Daca n-ai ce face cu banii, iar pretentia fata de a fi fashion depaseste pretentiile calitatii audio atunci cumpara-le si lauda-te ca ai o pereche de casti "la moda" dar care se aud ca o pereche de Sony la 150 de lei. Daca nu vrei sa patesti cum am scris mai sus, spune-mi pe ce sursa le vei volosi si ce buget ai.

| SNIPƎR explică (pentru Utilizator1234):

Dar tu ai Beats-uri Solo HD?

| Utilizator1234 a răspuns:

Chiar daca eram indeajuns de tampit sa-mi iau Beats fara sa le testez, pana acum erau aruncate la gunoi sau facute cadou unui habarnist. Am testat mai multe casti si surse decat crezi, inclusiv Beats Solo HD pe un Ipod si tinand cont de pret am avut initial impresia ca sunt defecte; si surpriza, nu erau, doar se aud prost.

| SNIPƎR explică (pentru Utilizator1234):

Pei are un prieten, si le-am testa de o gramada de ori si nu au nimic merg perfect, se aud perfect, sunt comode, si fata de alte casti mi se par mai bune, nu stiu ce casti ai testat tu, dar parerea mea este diferita de a ta happy

| Utilizator1234 a răspuns:

Citesti printre randuri sau mi se pare mie? Hai ca specific si ca le-am testat intr-un magazin cu echipamente audio ca sa nu ai dubii ca erau replici. Ti se par bune fata de care casti? Pentru ca mi se pare ca esti cunoscator in domeniu si ma insel eu, neferecitul fara Beats care nu stie "ca-s cele mai tari casti", vorba altui priceput de aici.