| mara2 a întrebat:

revin iarasi cu o mica intrebare care sper ca imi veti raspunde, mai ales cei care se uita la Pariu cu viata... Stiti episodul 9 cand a murit Anca si Vlad? big grin... Cum se chema melodia aia care o canta Anca e ceva de genu : Peste 18 ore voi muri se vor pune flori pe mine ceva de genu. Va rog frumos sa imi spuneti cum se numeste. Multumesc!big grin

Răspuns Câştigător
| dalilaloveyou a răspuns:

Jem 24
http://www.youtube.com/watch?v=BAGVyzSIx7U&feature=related

Si nu mor bomba este pusa in alta parte pentru ca George nu i`ar lasa sa moara ca avea ordin de la seful lui sa protejeze surorile Anghel