| Ward_Edd_1997 a întrebat:

Stiti cumva cum se numeste melodia lui Smiley din noua reclama la Telekom? Este ceva de genul: "Astazi este ziua-n care, nu scot masina din parcare, Astazi nu sunt un oarecare. ps:Funda

28 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| RaduDavid a răspuns:

Cred ca a fost facuta special pentru acea reclama

| RaduDavid a răspuns:

Deși mulți ar crede că melodia din reclama Telekom e una din numeroasele melodii incluse pe albumele lui Smiley, dat fiind natura relației între Telekom și Smiley (contract de publicitate), tind să cred că dreptul asupra melodiei îl are numai Telekom.

| Axin_Luci_1984 a răspuns:

Stiu ca melodia se numeste oarecare, dar nu cred ca a aparut toate melodia

| SmArTy90 a răspuns:

Probabil e prea recent scoasa melodia si inca nu au bagat-o pe net

Alte răspunsuri
| Gheorghe_Cristina_1988 a răspuns:

Nu s-au produs doar cateva versuri pentru spot.
Este o piesa si va fi lansata in curand.
Doar ca a fost folosita inainte de a avea lansarea oficiala.
La fel au facut si baietii de la Les Elephants Bizarres cu piesa "Necunoscut" in reclama de la Grolsch din campania The Jar.

| Octavyan13 a răspuns:

Am cautat-o si eu happy. Am inteles ca e doar un fragment pentru reclama.

| ReeKooL a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=OazsPPL7CRU decat atat am gasit :) cred ca a facut-o special pentru reclama dar cred ca o va scoate toata

| Oprea_Vlad_1979 a răspuns:

Eu nu cred ca melodia e adevarata

Alte răspunsuri
| Whiskey_Rǿǿted_1995 a răspuns:

Melodia e intreaga, dar nu e difuzata, a aparut melodia full la U TV pe youtube sunt numai la reclamele dela telekom.

Alte răspunsuri
| Valentin_Barcovanu_1976 a răspuns:

Pana prin martie sau april nu va aparea melodia. Atunci succes ca deja a prins la public

Alte răspunsuri
| nikolasben10 a răspuns:

Piesa va apărea în săptămâna 20-26 Aprilie când va apărea şi videoclipul acestei piese. Până atunci ascultaţi varianta neoficială a piesei aici : http://muzica2.net/......44125.html