| MariaAlexandra2004 a întrebat:

Stiti vreo aplicatie pentru IOS de pe care poti asculta muzica offline si gratis? Am avut iMusic pana acum dar s-a stricat si cand intru pe ea incepe sa bipaie.

1 răspuns:
| tomyonutz a răspuns:

Poti incerca SoundCloud. Este o platforma online ce le permite artistilor in devenire sa-si promoveze continutul. Bineinteles acolo poti sa gasesti si melodii ale unor trupe faimoase, insa nu este aceeasi experienta cum vei gasi pe Apple Music sau Spotify. In plus, SoundCloud este gratuit si ideal pentru cei ce asculta trap si punk-rock.