| Ralucita_Ralu_1995 a întrebat:

Buna TPU vreau sa ma joc un joc cu cont sa iti faci fata si sa fie ca pico world sa fi in romana dau funda

3 răspunsuri:
| thisismagical a răspuns:

Http://www.stardoll.com/ro/ poftim este un joc minunat, funa? :*

| NoNameSeba a răspuns:

Hey... am jucat si eu Pico World rolling on the floor si pot sa zic ca a fost Foarte BUN! Dar acum ca s-a inchis majoritatea romanilor sau mutat pe pigg world o versiune a lui Pico World dar mai nostima.
exemple: pescuiesti, plantezi, construiesti Etc...
Dar faza proasta e ca e in Japoneza sad.

Cand mi-am facut eu contul am tradus din Japoneza in Romana. daca o sa-ti fac cont sa ma anunti.

P.S. pe pigg castigi mai reoede AG dar mai putini.

| NoNameSeba a răspuns:

App sa ma adaugi si pe mine pe pigg daca iti faci cont