| Antoniamarinn a întrebat:

Buna TPU vreau si eu niste programe de descarcat muzica Mp3... cele mai multe au funda+vot

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| AxxyAlexandra a răspuns:

Http://www.clipconverter.cc/
Iei Url`u de la piesa de pe youtube si il pui acolo, apoi iti alegi formatul in care doresti sa descarci melodia si dai start. Astepti sa se converteasca clipu` in melodie si dai "Download".:)
Mult succes! Sper ca ai inteles.:)

| vioricavio a răspuns:

Poti gasi aici un program gratuit pentru descarat muzica si chiar filme de pe orice site.De fapt e un add-on pentru Firefox : http://descarcaprogramepc.blogspot.ro/......a-mp3.html