| ela245 a întrebat:

Vreau si eu niste programe de descarcat muzica ca sa pot sa imi pun pe MP3! Funda! big grin

4 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Poi cauta un sound recorder cu care inregistrezi ce se aude la PC, deschizi programul apoi dai play la muzica si gata happy

| MARgOSHA a răspuns:

Intra pe youtube-mp3.org copie adresa cintecului si pune-o acolo...

| ela245 explică (pentru MARgOSHA):

Am incarcat deja si nu imi merge nu stiu de cestraight face

| MARgOSHA a răspuns (pentru ela245):

Sunt multe cintece ca nu le pot scoate nici eu.eu am un sait dar e rus.nu cred ca vei intelege ceva.sau scrie pe google download si numele cintecului