| BubulinaBulinutaRoz a întrebat:

Bună, tuturor!
Am nevoie URGENT de ceva. Am nevoie de versurile melodiei "Fuego - Ciobanaş cu trei sute de oi". Cine mi le poate da?
Este o întrebare foarte serioasă - nu ascult astfel de melodii însă trebuie să învăţ melodia pentru şcoala. Am căutat şi eu pe net, însă n-am găsit nimic.
Vă mulţumesc anticipat, şi, bineînţeles : DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pe care net ai cautat si n-ai gasit? Pe ala din China?
Uite versurile: http://www.versuri-si-creatii.ro/......uohot.html
Si incearca sa cauti acest cantec, pe youtube, cantat de Ioana Radu; e unul dintre cele mai frumoase cantece romanesti, intr-o interpretare de exceptie.