| Elena1102 a întrebat:

Buna urmatoarea intrebare este pentru fani Lala-Band. E adevarat ca o sa cante Lala-Band la Deva. Daca da puteti sa imi spuneti si pe ce data or sa vina si cat costa biletul va rog.

Răspuns Câştigător
| Yoana97bt a răspuns:

Deva – 14 septembrie – Casa de Cultura "Dragan Muntean"

Biletele pentru concerte pot fi cumparate online, de pe myticket.ro la pretul de 75 de lei.
Pentru acest concert, biletele sunt disponibile pe eventim.ro si la distribuitori la urmatoarele categorii de preturi, in functie de pozitionarea fata de scena:

Categoria 3: 35 lei
Categoria 2: 50 lei
Categoria 1: 100 lei
Normal Circle: 75 lei
Golden Circle: 200 lei
VIP: 300 lei

Posesorii biletelor VIP sunt asteptati la ora 17, 30. Pachetul VIP include pe langa accesul la concert si participarea la o intalnire inaintea concertului, sesiune de poze, autografe, si un poster cadou.